// Back To Top $('a.top').click(function(){ $('document.body').animate({ scrollTop : 0},800); return false; }); //Create an anchor tag Back to top

(2)

11307

449 Kč s DPH

ks
100% přírodní, za studena lisovaný olej z černuchy seté (Nigella sativa) k vnitřnímu i zevnímu použití. Olej je na Blízkém východě dobře známý již po tisíciletí pro své blahodárné účinky na látkovou výměnu. Přípravek nachází uplatnění při alergiích jakéhokoli druhu, ale také při zažívacích a dýchacích a kožních potížích. Více >>
Balení Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Obrázek 250 ml Na dotaz 449 Kč

Schwarzkümmelöl

100% přírodní, za studena lisovaný olej z černuchy seté (Nigella sativa) k vnitřnímu i zevnímu použití. Olej je na Blízkém východě dobře známý již po tisíciletí pro své blahodárné účinky na látkovou výměnu. Staří Egypťané jej používali při nejrůznějších potížích.

Olej oříškově kořeněné vůně je bohatým zdrojem éterických olejů, hořčin a mnoha vysoce nenasycených mastných kyselin, především kyseliny gamalinolenové. Tyto látky jsou nepostradatelné pro hladký průběh látkové výměny.Vitamin C a E posiluje obranné imunitní reakce organismu, jak potvrdily četné odborné studie.

Přípravek nachází uplatnění při alergiích jakéhokoli druhu, ale také při zažívacích a dýchacích a kožních potížích, které jsou způsobeny poruchami látkové výměny.

Olej průběh metabolických reakcí upravuje, harmonizuje, a tím problémy mírní a odstraňuje, neboť všechny jsou vyvolány funkčními poruchami imunitního systému. Kromě toho působí olej díky obsahu dalších látek (nigelinu, saponinů, thymochinonu) jako účinný antioxydativní prostředek (vychytávač volných radikálů) při ochraně buněk různých tkání.

Složení:

100% přírodní egyptský olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) lisovaný a filtrovaný za studena, bez jakýchkoli dalších přísad

Vnitřní použití:

Doporučená denní dávka: 0,3 ml na 1 kg tělesné hmotnosti, max. 12 ml, zamíchat do potravy. Nepodávat v době březosti a kojení.

Zevní použití:

  • Při podráždění kůže potřít postižené místo několika kapkami oleje 1 – 3krát denně.
  • Pro ochranu před vnějšími cizopasníky: Podle velikost psa 1 – 5 ml oleje vetřít do kůže nebo srsti 1 – 3krát týdně.

Upozornění: Skladovat na suchém, před přímým světlem chráněném místě v dobře uzavřené lahvičce. Otevřené balení je třeba skladovat v chladničce.

Balení:

250 ml

Typ srsti
Krátká, Střední, Dlouhá
Věk psa
Dospělý, Senior
Konzistence přípravku
Tekutina
Komentáře
Další
Kontaktujte nás!