// Back To Top $('a.top').click(function(){ $('document.body').animate({ scrollTop : 0},800); return false; }); //Create an anchor tag Back to top

1253

419 Kč s DPH

Na dotaz

ks
Obsahuje minerální látky z vody z Mrtvého moře, vápník, hořčík, sodík, železo a brom, v mimořádně vysoké koncentraci. Ty podporují přirozené zdraví kůže a tiší její podráždění, zarudnutí nebo svědění. Více >>
Balení Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Obrázek (444) 250 ml Na dotaz 419 Kč

Mineral sprej s propolisem

Obsahuje minerální látky z vody z Mrtvého moře, vápník, hořčík, sodík, železo a brom, v mimořádně vysoké koncentraci. Ty podporují přirozené zdraví kůže a tiší její podráždění, zarudnutí nebo svědění. Propolis je včelí produkt, který posiluje přirozené obranné reakce kůže a napomáhá tak hojení drobných poranění. Díky synergickému účinku solí a propolisu probíhá rychleji obnova buněk pokožky.

Složení:

voda, mořská sůl, propolis

Doporučená aplikace:

Postižená místa pokožky se stříkají minimálně 3krát denně dokud nedojde k úplnému uzdravení. Před upotřebením důkladně protřepat. K zevnímu použití.

Sprej se nesmí dostat do očí, nosu a zevního zvukovodu. Ve vzácných případech může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:

250 ml

Typ srsti
Krátká, Střední, Dlouhá
Věk psa
Dospělý, Senior, Štěně
Konzistence přípravku
Tekutina
Kontaktujte nás!