// Back To Top $('a.top').click(function(){ $('document.body').animate({ scrollTop : 0},800); return false; }); //Create an anchor tag Back to top

(1)

1282

819 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Na dotaz

ks
Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k podpoře pohybového ústrojí psa. Usnadňuje mobilitu a působí příznivě na celkovou kondici. Předchází tak poškození kloubů a posiluje pevnost kostí. Více >>
Balení Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Obrázek 150 g Skladem méně než 5 kusů 359 Kč
Obrázek 400 g Na dotaz 819 Kč

Canina Flexan

Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k podpoře pohybového ústrojí psa. Usnadňuje mobilitu a působí příznivě na celkovou kondici.

Kolagen je základním stavebním kamenem vazivových tkání. Přívod kolagenního (želatinového) hydrolyzátu aktivuje činnost chondrocytů (buněk chrupavčité tkáně), čímž podporuje regeneraci kloubních chrupavek, a osteocytů (kostních buněk), čímž dopomáhá k regeneraci kostní tkáně. Předchází tak poškození kloubů a posiluje pevnost kostí.

Bioaktivní kolagen obsažený v přípravku Canina Flexan se získává z materiálu živočišného původu, který je pod stálou veterinární kontrolou a je určený k lidské spotřebě (potravinářské kvality).

Kolagenní peptidy jsou díky svojí biologické dostupnosti dobře vstřebatelné a v organismu využitelné. Jejich účinnost je ověřena mnoha vědeckými studiemi. Moučka z tělíček mlže druhu Perna canaliculus je zdrojem glykosaminoglykanů (GAG) nutných k patřičné pevnosti a pružnosti chrupavek, pokrývajících styčné (artikulační) plochy kloubů, a vazů, které se přes klouby upínají a zpevňují je. To bylo jednoznačně prokázáno četnými klinickými studiemi. Kolagenní peptidy a glykosaminoglykany působí synergicky, vzájemně se svým účinkem doplňují a optimalizují funkčnost pohybového ústrojí.

Canina Flexan je ideálním krmným doplňkem při krmení kompletními granulovanými krmivy i doma připravenou stravou. Je vhodný pro psy jakéhokoli věku, od štěňat po seniory.

U starších, ale stále aktivních psů přispívá k celkovému pocitu spokojenosti a mobilitě.

U psů velmi aktivních, zaměstnávaných výcvikem a pracovními výkony, zabezpečuje perfektní stav (pevnost) skeletu i pohyblivých kloubních spojení (diartróz).

U mladých rostoucích psů zajišťuje potřebnou výživu kloubních chrupavek i kostí, a tím i optimální růst a dokonalou pohyblivost.

Složení:

kolagen 90 %, moučka z tělíček mlžů Perna canaliculus 10 %, proteiny 94,2 %, popeloviny 2,8 %, tuk 0,8 %, vláknina 0 %

Neobsahuje žádné přidané látky.

Doporučená dávka:

1 ČL na 10 kg tělesné hmotnosti, max. 15 g denně, zamíchat do vlhké potravy po dobu 6 týdnů nebo déle podle potřeby (1 ČL = cca 2 g)

Balení:

150 g, 400 g

Typ srsti
Krátká, Střední, Dlouhá
Věk psa
Dospělý, Senior, Štěně
Konzistence přípravku
Prášek
Kontaktujte nás!