Flexan

Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k podpoře pohybového ústrojí psa. Usnadňuje mobilitu a působí příznivě na celkovou kondici.

Kolagen je základním stavebním kamenem vazivových tkání. Přívod kolagenního (želatinového) hydrolyzátu aktivuje činnost chondrocytů (buněk chrupavčité tkáně), čímž podporuje regeneraci kloubních chrupavek, a osteocytů (kostních buněk), čímž dopomáhá k regeneraci kostní tkáně. Předchází tak poškození kloubů a posiluje pevnost kostí.

Bioaktivní kolagen obsažený v přípravku Canina Flexan se získává z materiálu živočišného původu, který je pod stálou veterinární kontrolou a je určený k lidské spotřebě (potravinářské kvality).

Kolagenní peptidy jsou díky svojí biologické dostupnosti dobře vstřebatelné a v organismu využitelné. Jejich účinnost je ověřena mnoha vědeckými studiemi. Moučka z tělíček mlže druhu Perna canaliculus je zdrojem glykosaminoglykanů (GAG) nutných k patřičné pevnosti a pružnosti chrupavek, pokrývajících styčné (artikulační) plochy kloubů, a vazů, které se přes klouby upínají a zpevňují je. To bylo jednoznačně prokázáno četnými klinickými studiemi. Kolagenní peptidy a glykosaminoglykany působí synergicky, vzájemně se svým účinkem doplňují a optimalizují funkčnost pohybového ústrojí.

Canina Flexan je ideálním krmným doplňkem při krmení kompletními granulovanými krmivy i doma připravenou stravou. Je vhodný pro psy jakéhokoli věku, od štěňat po seniory.

U starších, ale stále aktivních psů přispívá k celkovému pocitu spokojenosti a mobilitě.

U psů velmi aktivních, zaměstnávaných výcvikem a pracovními výkony, zabezpečuje perfektní stav (pevnost) skeletu i pohyblivých kloubních spojení (diartróz).

U mladých rostoucích psů zajišťuje potřebnou výživu kloubních chrupavek i kostí, a tím i optimální růst a dokonalou pohyblivost.

Složení:

kolagen 90 %, moučka z tělíček mlžů Perna canaliculus 10 %, proteiny 94,2 %, popeloviny 2,8 %, tuk 0,8 %, vláknina 0 %

Neobsahuje žádné přidané látky.

Doporučená dávka:

1 ČL na 10 kg tělesné hmotnosti, max. 15 g denně, zamíchat do vlhké potravy po dobu 6 týdnů nebo déle podle potřeby (1 ČL = cca 2 g)

Balení:

150 g, 400 g

   

 
 
 • Canina Flexan 400 g
  Canina Flexan 400 g

  Canina Flexan 400 g

  Cena 819,00 Kč bez DPH 712,00 Kč 
  Canina Flexan Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k po
   
   
  Cena 819,00 Kč bez DPH 712,00 Kč 
 • Canina Flexan 150 g
  Canina Flexan 150 g

  Canina Flexan 150 g

  Cena 359,00 Kč bez DPH 312,00 Kč 
  Canina Flexan Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k po
   
   
  Cena 359,00 Kč bez DPH 312,00 Kč 
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Přijímáme tyto platby

GoPay

Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Eshop - Oficiální distribuce značky Canina