Mineral spray s propolisem

Obsahuje minerální látky z vody z Mrtvého moře, vápník, hořčík, sodík, železo a brom, v mimořádně vysoké koncentraci. Ty podporují přirozené zdraví kůže a tiší její podráždění, zarudnutí nebo svědění. Propolis je včelí produkt, který posiluje přirozené obranné reakce kůže a napomáhá tak hojení drobných poranění. Díky synergickému účinku solí a propolisu probíhá rychleji obnova buněk pokožky.

Složení:

voda, mořská sůl, propolis

Doporučená aplikace:

Postižená místa pokožky se stříkají minimálně 3krát denně dokud nedojde k úplnému uzdravení. Před upotřebením důkladně protřepat. K zevnímu použití.

Sprej se nesmí dostat do očí, nosu a zevního zvukovodu. Ve vzácných případech může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:

250 ml

   

 
 
 • CANINA Mineral Sprej s propolisem 250 ml
  CANINA Mineral Sprej s propolisem 250 ml

  CANINA Mineral Sprej s propolisem 250 ml

  Cena 419,00 Kč bez DPH 346,00 Kč 
  Mineral sprej s propolisem Obsahuje minerální látky z vody z Mrtvého moře, vápník, hořčík, sodík, železo a brom, v mimořádně vysoké
   
   
  Cena 419,00 Kč bez DPH 346,00 Kč 
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 
 
 
© Eshop - Oficiální distribuce značky Canina