// Back To Top $('a.top').click(function(){ $('document.body').animate({ scrollTop : 0},800); return false; }); //Create an anchor tag Back to top

Hárání feny: jak fence pomoci od obtěžování?

Období hárání nepatří mezi majiteli fen k těm nejoblíbenějším. Zvíře je nervózní, špiní a nad tím vším se vznáší hrozba nechtěného dárku v podobě štěňat. Jak si s říjí fenky poradit?

Vitamíny pro psy – nejrozsáhlejší český průvodce

Aby naši psí mazlíčci byli zdraví a dobře prospívali, potřebují dostatek vitamínů. Toho může být ale obtížné dosáhnout, zvlášť pokud psy krmíme syrovou stravou. Jak se nedostatek jednotlivých vitamínů u psů projevuje, jaké potraviny jsou na ně nejbohatší a proč je vhodné nasadit vitamínové doplňky při barfování?

4 způsoby, jak podpořit oslabenou imunitu u psa

Správně fungující imunitní systém je pro zdraví vašeho psa klíčový. Brání rozvoji nemocí, pomáhá s hojením ran a dokonce bojuje proti zhoubným nádorovým buňkám. Přečtěte si, jak u psa oslabenou imunitu poznat a jak ji správně nabudit.

Barf strava starších psů: čím je speciální a na co si dát pozor

I psí seniory můžete krmit syrovou stravou – barfování jim nezřídka vrátí radost ze života, jsou aktivnější a celkově vitálnější. Přečtěte si, jaké složení by syrová strava pro staršího psa měla mít, jak na ni přejít a kdy se barfování raději vyhnout?

Barfování: čím syrovou stravu doplnit, aby váš pes byl zdravý?

Barfing neboli barfování představuje krmení psů syrovým masem, kostmi, vnitřnostmi a zpravidla i zeleninou a v chovatelských kruzích se těší obrovské popularitě. Řada majitelů jej vidí jako návrat k přirozenému psímu jídelníčku, přesto i při barfování je důležité doplňovat stravu vitamíny, minerály a dalšími látkami.

Přečtěte si, proč je při barfování důležité doplňovat psí stravu vitamíny a minerály a jaké zdravotní problémy mohou zvířeti na barfingu hrozit.

Co je panostitida u psů a jakými přípravky ji léčit?

Panostitida (mezi chovateli známá i jako „pano“) označuje zánětlivé onemocnění dlouhých kostí. Projevuje se mj. vysokou bolestivostí, která vede k utlumení pohybové aktivity a kulhání psa. V článku se dozvíte, jaké faktory mají na rozvoj panostitidy vliv a pomocí jakých přípravků se onemocnění bránit.

Diskuse